Reklam

Notdefteri bilim, kültür, tarih, islâm odaklı notlar tutan eğitim, rehberlik, kişisel gelişim konularında içerik üreten güncel blog not defteridir. Kendine has okuyucu kitlesiyle bu alanda faaliyet gösteren şirketler için hedef odaklı bir reklam platformu sunmaktadır. Gün geçtikçe gelişen kaliteli içeriği, sahip olduğu değerli okuyucuları ve yazarları ile genel kültür alanında ilgiyle takip edilen bloglardan biridir. Notdefteri, 2014 yılında yayın hayatına başlayan bilim, kültür, tarih, islâm odaklı notlar tutan eğitim, rehberlik, kişisel gelişim konularında içerik üreten güncel blog sitesidir. Kişisel Blog kategorisinde yayın yapmaktadır. Kendine has okuyucu kitlesi bulunan blogu aylık ortalama 7000 kişinin ziyaret etmektedir.

Sitede ürün, marka tanıtımları veya banner reklam çalışması yapılmaktadır. Reklamlar blog konseptine uygun şekilde hazırlanan sponsor içerikler veya bannerlardan oluşmaktadır. Notdefteri Blogunun Google, Yandex gibi arama motoru indexlerine ve Alexa pagerank değerlerine buradan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.notdefteri.net/iletisim veya info@notdefteri.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu İçerik Reklamları

Blogumuzda ürün-marka reklamları ve diğer tanıtımlar blog konseptine uygun hazırlanan makale, resimli makale, video gibi sponsorlu içeriklerden oluşmaktadır.

  • Notdefteri.net blogumuzda minimum 250 kelimeden oluşan blog konseptine uygun hazırlanmış tanıtım yazıları yayınlayabilirsiniz.
  • Bir yazı içinde en fazla 3 adet link çıkışı yer alabilir. Linkler tek bir siteye ait olmalıdır.
  • Tanıtım Yazıları “Sponsor İçerik” kategorisi içerisinde yer alır. Ekstra sitenin farklı yerlerinde veya kategorilerinde yayınlanabilir ancak ücretlendirme farkı bulunmaktadır.
  • Tanıtım yazısında en az 1 adet görsel içerik yer almalıdır. Görsel içerik formatları jpg, png, gif formatında olabilir.
  • Sponsorlu içerikler sitede süresiz olarak yayınlanır. Blog yayında kaldığı müddetçe silinmez.
  • Tanıtım yazıları tümüyle reklam içeren metinlerden veya konu/anlam bütünlüğü olmayan yazılardan oluşamaz. Blog içeriğine uygun doğal reklam metni olmalıdır. Notdefteri editörleri tarafından incelendikten sonra yayına alınır. Gerekli görüldüğü takdirde editörler tanıtım yazılarını onay almadan düzenleyebilirler.
  • Bahis, alkol, uyuşturucu, kumar vb. reklam çalışmaları yapılmamaktadır. Ayrıca yetişkinlere özel ürünlere/sitelere ait reklam çalışmaları yapılamaz.
  • Reklam çalışması yaptığımı 3.şahıs iş ortaklarımız yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Banner Reklam
1 Aylık Banner Reklam Ücreti 75 TL’dir. Yayınlandığı tarihten itibaren 30 gün yayında kalır. “Banner Reklam” görseli reklam verenler tarafından hazırlanıp teslim edilir.“Banner Reklam” yayınlandıktan sonra değiştirilemez. Reklamda herhangi bir değişiklik veya düzenleme yapılamaz.

Header/Footer Banner Reklam 728×90; Sitenin en üst ve en alt bölümünde yer alan reklam alanlarıdır. 728×90 ebatlarındadır.

Sidebar Banner Reklam 300×250; Sitenin en sağ bölümünde yer alan reklam alanıdır. 300×250 ebatlarındadır.

Bloklar arası Banner Reklam 728×90; Sitede bloklar arasında yer alan reklam alanıdır. 728×90 ebatlarındadır.

İçerik Banner Reklam; Sitede yazıların üzerinde ortasında veya sonunda yer alan 468×60 reklam alanıdır. Sadece içeriğin üstünde solda 300×250 banner reklam alanı da bulunmaktadır.

Kitap Tanıtımları
Kitap yayıncıları kitaplarını doğal yoldan tanıtabilir, tanıtımlarını satışa döndürebilir ayrıntılı rapor alabilirler. Kitap tanıtımlarıyla ilgili detaylı bilgi için www.notdefteri.net/iletisim veya info@notdefteri.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar