Notdefteri.net
Not Defteri Eğitim, Bilim, Tarih, İslâm, Kültür-Sanat, Rehberlik ve Kişisel Gelişim konularında içerik yayınlayan bilgi blogudur.

Bana yardım et Rabbim!

Yardım eyle yâ rabbi

0 1

Rabbime dua

Bir inşirah ver ya Rab şu daralmış ruhuma.. Bir çıkış göster.. Bu lanet yerden Sana gelmem için bana bir çıkış göster.. Gözlerimi tut Allahım.. Ben tutamıyorum ve habire o ateşli oklarını kalbime saplıyor..

Canım çok yanıyor…Ve benim tek tesellim Sen ‘sin.. Artık ağlamak istemiyorum ben.. Ben artık bu bataklıktan çıkmak istiyorum.. Her hayrına deli gibi muhtacım Rabbim.. Her zerresine deli gibi muhtacım. Döndür ya Rab bu rotası hüzün olan kalbimi Sana..

Ben kimi sevdiysem kaybettim Allahım. Ben kaybettim. Ben kimi sevdiysem eline bir silah verdim. Ben kimi sevdiysem beni benim silahımla vurdu, paramparça etti.. Bak Rabbim kalmadım. Yokum. Kalan tek şey hüzünlerle, kaybedişlerle, yanlışlarla, yanılışlarla sırılsıklam olmuş bir umut.

Yardım eyle yâ rabbi

O umudumu diri tutup filizlenmesi için mi tüm bu ıslanışlar, tüm bu yağmurlar, dolular, rüzgarlar, karlar?.. Rabbim.. Canım Rabbim.. Canımın içi Rabbim.. Ben bu toprak altında eziliyorum, korkuyorum, sıkışıyorum.. Canım yanıyor. Bana yardım et Rabbim.. Ne olursun bana yardım et.. Güneşi gönder bana.. Gönder ki bu karanlık diyarı yarıp  kurtulayım…

Konuyla İlgili:  Sosyal medya analiz ve ölçümleme kaynakları

Bir yorum yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.