Kurulduğumuz günden beri okurken notlar alacağınız, duygu, düşünce ve fikir hayatımıza katkı sağlayacak farklı kategorilerde blog sitelerini tanıtmaya gayret ediyoruz.

blogistan
Blogistan: “Bloglar Ülkesi”

Hem iş hemde merakımdan ötürü çok fazla blog sitesi inceleme fırsatım oldu. Boş vakitlerimde internette en fazla keyif aldığım şey eski/yeni blogları keşfetmek. Sırf bunun için günümün belli saatini ayırıyorum. İncelediğim onbinlerce blog sitesinden beğendiklerimi Bloglar Ülkesi adını verdiğim Blogistan‘da yazıyorum.

Bazen öyle bloglarla karşılaşıyorum ki yazılarını ne zaman yazacak diye merak ediyorum. Ya da yazdığı bütün yazıları okumadan çıkamıyorum. Birkaç örnek vermek gerekirse kişisel blog dalında kelimelerbenim.com, mserdark.com, mahfiegilmez.com teknoloji kategorisinde webrazzi.com kültür, sanat ve tarih alanında derindusunce.org edebiyat alanında edebifikir.com kadın, çocuk ve aile alanında cocukaile.net gibi.

Uzun bir süredir tanıttığımız ve tanıtacağımız Blog sitelerini bir etiket altında toplamayı arzu ediyorduk. Nihayet bu fikrimizi gerçekleştirmiş olduk. Bundan önce tanıttığımız tüm blog sitelerini BLOGİSTAN etiketi altında topladık. Bundan sonra tanıtacağımız bloglar da bu etiket altında Bloglar Ülkesindeki yerini alacak 🙂

Blogların ülkesi diyebileceğimiz bu kategoride birbirinden değerli blogları tanıyacak çok kıymetli yazarlarla tanışacaksınız. Tevfik bizden muvaffakiyet Hz. Allah’tandır.