Notdefteri.net
Not Defteri Eğitim, Bilim, Tarih, İslâm, Kültür-Sanat, Rehberlik ve Kişisel Gelişim konularında içerik yayınlayan bilgi blogudur.

Bloglar ülkesi Blogistan’a hoşgeldiniz1 dk okuma süresi

2 278

Kurulduğumuz günden beri okurken notlar alacağınız, duygu, düşünce ve fikir hayatımıza katkı sağlayacak farklı kategorilerde blog sitelerini tanıtmaya gayret ediyoruz.

blogistan
Blogistan: “Bloglar Ülkesi”

Hem iş hemde merakımdan ötürü çok fazla blog sitesi inceleme fırsatım oldu. Boş vakitlerimde internette en fazla keyif aldığım şey eski/yeni blogları keşfetmek. Sırf bunun için günümün belli saatini ayırıyorum. İncelediğim onbinlerce blog sitesinden beğendiklerimi Bloglar Ülkesi adını verdiğim Blogistan‘da yazıyorum.

Bazen öyle bloglarla karşılaşıyorum ki yazılarını ne zaman yazacak diye merak ediyorum. Ya da yazdığı bütün yazıları okumadan çıkamıyorum. Birkaç örnek vermek gerekirse kişisel blog dalında kelimelerbenim.com, mserdark.com, mahfiegilmez.com teknoloji kategorisinde webrazzi.com kültür, sanat ve tarih alanında derindusunce.org edebiyat alanında edebifikir.com kadın, çocuk ve aile alanında cocukaile.net gibi.

Uzun bir süredir tanıttığımız ve tanıtacağımız Blog sitelerini bir etiket altında toplamayı arzu ediyorduk. Nihayet bu fikrimizi gerçekleştirmiş olduk. Bundan önce tanıttığımız tüm blog sitelerini BLOGİSTAN etiketi altında topladık. Bundan sonra tanıtacağımız bloglar da bu etiket altında Bloglar Ülkesindeki yerini alacak 🙂

Blogların ülkesi diyebileceğimiz bu kategoride birbirinden değerli blogları tanıyacak çok kıymetli yazarlarla tanışacaksınız. Tevfik bizden muvaffakiyet Hz. Allah’tandır.

Konuyla İlgili:  Ek gelir olarak iş fikri: El işi ürünler ve satışı
 1. Çıplak Yazar dedi

  Güzel bir düşünce ile yola çıkmışsınız. Kaliteli ve özgün blogları da paylaşacağınıza şüphem yok.
  Paylaşmış olduğunuz bir kaç blog hakkındaki yazılarınızı okudum.
  Umarım bir gün ben de listenize dahil olabilirim. 🙂

  1. editor dedi

   Güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Kim bilir belki de 🙂

Bir yorum yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.