Notdefteri.net
Not Defteri Eğitim, Bilim, Tarih, İslâm, Kültür-Sanat, Rehberlik ve Kişisel Gelişim konularında içerik yayınlayan bilgi blogudur.

İkinci el araba alırken dikkat edilmesi gereken 10 şey1 dk okuma süresi

1 281

Özellikle kışın yağmurlu havalarda en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de vasıta. Araba satın almak 7’den 70’e herkesin hayatının belirli bir döneminde  gerçekleştirmek istediği hedeflerden biridir. Özellikle çocuklu ailelerde ebeveynlerin öncelikli ihtiyaçlarından biri haline gelir.

Sizlere daha önce detaylı bir 2.el araba satın alma rehberi hazırlamıştık. Şimdi de genel olarak ikinci el araba alırken dikkat etmeniz gerekenlere eğlenceli bir infografikle birlikte göz atalım.

2el-araba-satin-alirken-dikkat

Özet olarak 2.el araç alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı noktaları akılda kalıcı bir şekilde anlatmaya gayret ettik. Detaylı 2.el araba satın alma rehberimizden ulaşabilirsiniz. Son olarak 2.el aracınızı satın almadan önce sahibinden.com, arabam.com, tasit.com, letgo gibi sitelerden araçların fiyat-özellik karşılaştırması yapmayı unutmayınız. Eklemek istediklerinizi yorum kısmında yazabilirsiniz. Bir sonraki rehberde görüşmek üzere.

Konuyla İlgili:  Fırın satın alma rehberi
  1. cafe masa sandalyeleri dedi

    Kişilerin Araç Satışlarına Sınırlama Getiren Yasa Ne oldu?

Bir yorum yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.