Notdefteri.net
Not Defteri Eğitim, Bilim, Tarih, İslâm, Kültür-Sanat, Rehberlik ve Kişisel Gelişim konularında içerik yayınlayan bilgi blogudur.

Reyting için bu programlara katlanılır mı?1 dk okuma süresi

Bir nesli bozan televizyon programları

0 150

Her şey para mı?

Tv programları hakkında

Daha önce evlilik programlarının gereksizliğini toplumu bozduğunu evlilik programlarının zararları yazımızda anlatmıştık. Temiz toplum için bilinçli insan yetiştirmeliyiz. Bilinçli insan için kaliteli yayın yapmalıyız. Kötü yayın insanımızın ileriye değil geriye götürüyor. Bu yayına en çok maruz kalan kadınlarımız, çözüm odaklı değil sorun odaklı, yanlış olanı doğru benimsemiş, muhakeme gücü zayıf, yaşam enerjisi düşük, negatif insanlar oluyorlar.

Bir kadın çocuğunu etkiler, eşini etkiler çevresini etkiler. Ve “üzüm üzüme baka baka kararır” Böylece kara bir toplum oluyoruz. Yapılan bütün kötü işler kısa vadede kârlı olsa da uzun vadede zararlıdır.

tv-evlilik-programlari-zararlar

Reyting için yapılan ahlaksız, kötü, beyin fonksiyonlarını gerileten yayınların pek yakında ceremesini çekeceğiz diyemiyorum zira çoktan çekmeye başladık bile. Evlilik programlarının insana verdiği zararları buradan inceleyebilirsiniz.

Yıllardır yapılan sansasyonel evlilik programları, aile içi cinayet programları, fındık kabuğunu doldurmayacak şeyler için karalar bağlayan diziler, vakit öldüren magazin programları arasında kabul etmeliyim ki en iyisi yemek programları.

Yine de sınır tanımayan insan beynine bunları laik görmeyi doğru bulmuyorum.

 

Konuyla İlgili:  Para hilakârlarının para kazanma ağı

Bir yorum yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.