Notdefteri.net
Not Defteri Eğitim, Bilim, Tarih, İslâm, Kültür-Sanat, Rehberlik ve Kişisel Gelişim konularında içerik yayınlayan bilgi blogudur.

Webhoca.com açıldı2 dk okuma süresi

0 141

Webhoca yayın hayatına başladı

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni girişimim webhoca.com u tanıtacağım. Her ne kadar yeni gibi görünse de aslında webhoca.com’un hikayesi 2015 yılında notdefteri.net/teknoloji kategorisinde ürettiğim
blog teknolojileri ve wordpress içerikleriyle başladı.

12.12.2018 tarihinden itibaren notdefteri.net içerisinde teknoloji ile ilgili yayınladığımız içerikler webhoca.com’a yönlendirildi.

– Ahmet AKDEL

Neden böyle bir değişiklik yaptık?

Notdefteri bildiğiniz gibi çok yazarlı bir site. Genel olarak eğitim, bilim, kültür-sanat, islâm, tarih, kişisel gelişim konularında güncel blog yazıları yayınlamakta.

Bu nedenle 2018 yılı Eylül ayında, gün geçtikçe artan teknoloji yazıları ve bu yazıları takip eden okuyucu kitlesini göz önüne alarak tamamen wordpress ve blog teknolojileri odaklı bir marka oluşturarak yeni bir iş modeliyle devam etmeye karar verdim.

Böylece artık notdefteri.net’ te bilim, eğitim, kültür-sanat, tarih konularına odaklanabilecek.

Webhoca.com’un hikayesi

Eylül ayında başladığım marka ve alan adı arayışını Kasım ayında neticelendirdim. (Bu konuda detaylı domain-alan adı bulma rehberi yazdım. Yakında webhoca.com da yayınlayacağım takip edebilirsiniz.) Marka adına webhoca.com olarak karar verdim. Domain Gaziantep’te Murat Ceylan adına kayıt edilmişti. Kendisine ulaşarak Aralık ayında webhoca.com alan adını satın aldım. Eğitimim sebebiyle 1 yıl yaşadığım ( ve 6 kilo aldığım:) güzide şehrin insanına anlayışı için teşekkür ederim.

Webhoca.com blog teknolojileri, wordpress web tasarım, wp tema, wp plugin ve dijital pazarlama konularında içerik yayınlama fikriyle kurulmuş bir girişim.

Webhoca.com da hangi kategorilerde içerik üretilecek

 • Blog-Blogger Rehberi, Blogging
 • Blog ve Web Tasarım
 • WordPress Rehberleri
 • Wp Tema ve Wp Plugin Tanıtımları
 • Seo, Content, E-Mail, Dijital Pazarlama
 • Affilate, Online Para Kazanma
 • WordPress Blog Tasarımı
 • Webmaster ve Blog Kültürü
 • WordPress Hosting ve Domain
 • WordPress E-ticaret ve Sosyal Medya
 • Web Blog Teknolojileri
Konuyla İlgili:  Webmaster eğitim kaynakları listesi

Webhoca.com aynı zamanda blog rehberliği, wordpress eğitimlerine yönelik sunumların ve e-kitapların yer alacağı online kaynak sitesi.

İçerik ve İş ortağımız: webhoca.com

Yeni hedeflere ulaşmak için artık blog, teknoloji ve wordpress alanındaki içeriklerimi yeni markamız webhoca.com da yayınlanacağım. Bu nedenle teknoloji kategorisindeki tüm içerikleri webhoca.com’a taşıdık. Siteyle ilgili görüş ve önerilerinizi yorum olarak veya iletişim bölümünden gönderebilirsiniz.

Bir yorum yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.